استخر های خانگی_سیستم های مورد استفاده

دراین پست می خواهیم به بررسی انواع سیستم‌های مورد‌استفاده در استخر که در‌مرحله انتهایی ساخت استخر به‌آن ملحق می‌شود بپردازیم.

با ما همراه باشید.

انواع سیسستم های مورد استفاده در استخر ها

1) سیستم تهویه استخر

سیستم تهویه به‌صورت full fresh با مدیریت هوشمند طراحی می‌شود بدین‌صورت که با تغییر دمای هوای آزاد طبق برنامه‌ریزی سیستم عملکرد هواساز نیز تغییر می‌کند و در هر شرایط آب و هوایی و هر میزان رطوبت فضای استخر، سیستم تهویه بهترین عملکرد را با بالاترین راندمان ایجاد می‌کند. بدیهی است کیفیت هوای استخر و میزان اکسیژن در استخر تأثیر بسزایی در رضایتمندی استفاده‌کنندگان خواهد داشت.

2) سیستم گرمایش محیط استخر

بهترین پیشنهاد برای سیستم گرمایش محیط استخر و بالا بردن کیفیت هوا و دمای استخر استفاده همزمان از سیستم گرمایش کف و دهش هوای تازه گرم شده در است. ترکیب این دستگاه‌ها ضمن احساس مطلوب هم‌دمایی بدن، حین تماس با سرامیک کف و عدم احساس سرما موجب افزایش قابل‌توجه کیفیت هوای استخر می‌شود.همچنین درحالی‌که استفاده‌کنندگان احساس رضایتمندی از دمای محیط استخر دارند، میزان رطوبت نیز در بهترین رنج موردنیاز تثبیت می‌گردد.

3) سیستم گرمایش آب استخر

آب استخر باید دمایی نزدیک به دمای بدن انسان داشته باشد. اگر خانه یا محل احداث استخر مجهز به تأسیسات گرمایشی باشد می‌توان از این تأسیسات استفاده کرد یا اگر این تجهیزات وجود نداشت باید سیستم کوره گرمایشی  را در استخر ایجاد کرد و با مبدل حرارتی آب استخر را به دمای مطلوب رساند.

4) سیستم تصفیه آب استخر و جکوزی

کنترل استانداردهای فیزیکی، شیمیایی و میکروبی آب دارای اهمیت فراوانی است. در این مجموعه ذراتی که از طریق غبار موجود در هوا و یا بدن شناگران وارد آب می‌شوند ،ابتدا توسط فیلترهای شنی و سپس توسط فیلترهای کارتریجی جذب می‌شوند. همچنین از دیگر مزایای داشتن فیلتر در امان ماندن از جلبک و دیگر آلاینده‌هاست.

فیلترهای شنی ساخته‌شده از بدنه استیل ضدزنگ با مقاومت فشار 6 بار و سیلیس‌های با خلوص 99.8 درصد قابلیت جذب ذرات تا اندازه 30 میکرون رادارند و پس‌ازآن فیلترهای کارتریجی ذرات تا اندازه 5 میکرون را نیز جذب خواهند کرد که طی این فرایند تقریباً تمامی پارامترهای فیزیکی معلق در آب جذب فیلترها می‌شوند و آب از شفافیت قابل‌توجهی برخوردار خواهد شد.

5) سیستم تصفیه شیمیایی و میکروبی آب استخر

استفاده از فناوری جدید سرامیک نانو کریستال،باقدرت استریلیزاسیون میکروارگانیسم‌ها در آب استخر و جکوزی بدون استفاده از مواد شیمیایی مانند کلر، فنّاوری ترکیب فتوکاتالیستی رادیکال آزاد هیدروکسیل و اشعه فرابنفش آلودگی‌ها را از بین می‌برد و باعث می‌شود آب تازه و تمیز به نظر برسد.

در مورد روش های ضد‌عفونی می‌توانید اطلاعات خوبی را در این نوشته پیدا کنید.

6) سیستم هوشمند الکتریکال استخر

این مجموعه برای کنترل عملکرد دقیق سیستم تهویه و تصفیه و سیستم گرمایش، مجهز به تابلو برق هوشمند با لاجیک قابل‌برنامه‌ریزی است. تعریف سناریوهای از پیش مشخص‌شده و امکان تغییرات در هرلحظه، این امکان را به‌ما می‌دهد که کلیه عملکردها به‌صورت دقیق و لحظه‌به‌لحظه کنترل و توسط سیستم هوشمند مدیریت شود.

کنترل سیستم روشنایی و تمامی تجهیزات، در دو پنل لمسی نصب‌شده در محوطه استخر و سالن جیم (gym) با درجه حفاظت 65 امکان‌پذیر خواهد بود و ضمن بالا بردن ضریب امنیت در مواجهه با تجهیزات الکتریکال بسیار کاربرپسند و زیباست.

ممنون از همراهی شما با ما در انواع سیستم های مورد استفاده در استخر

جهت ثبت هرگونه درخواست مرتبط با سایت، می‌توانید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.