[no_toc]

[ult_tab_element tab_style=”Style_4″][single_tab title=”سرگذشت ما” tab_id=”1566909077733-9″]

ما، تیم مهندسی مبتکران جوان پویا، از ابتدای سال ۱۳۸۹ کار خود را شروع کردیم. بدون محدودیت اندیشیدیم، بدون محدودیت کار کردیم و بدون محدودیت به سمت جلو حرکت کردیم. برای آماده‌سازی شرایط کاری و ورود به دنیای تجارت آنلاین، زمان نیاز داشتیم، زمانی نه‌چندان طولانی اما سرنوشت‌ساز. پس در تابستان ۸۹ شرکت را ثبت رسمی کردیم و وجهه قانونی گرفتیم.

در سال ۱۳۹۰ شرکت در حال گسترش بود و پیشرفت روزافزون آن کاملاً مشهود بود. ساختار کلی تیم ایجاد شد و افراد تیم باهم هماهنگ شدند. زیرساخت‌های لازم مانند استخدام برنامه نویسان ، طراحان ، کارشناس تبلیغات ، کارشناس بازرگانی و … را ایجاد کرد و پس از برنامه‌ریزی و زمان‌بندی کارها ، کار اصلی آغاز شد.

مبتکران جوان پویا باهدف اشتغال‌زایی مستمر و با بیش از ده‌ها نماینده فعال و ارائه خدمات به ارگان‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و نیز تعهد به اجرای فعالیت‌های باکیفیت و مطابق با استانداردهای روز و نیز با تکیه بر اعتماد کاربران و مشتریان  خود سایت رسمی‌اش را راه‌اندازی کرد.

سال‌های ۹۴ و ۹۵ سال‌هایی سراسر تغییر برای ایده پردازان بود. تغییرات عمده در عملکردهای تمامی بخش‌ها و پوست‌اندازی‌های چشمگیر در خدمات ارائه‌شده ازجمله عمده تغییرات اساسی این سال‌ها بود.

از اهداف بلندمدت مبتکران جوان پویا، تلاش برای ساختن کشوری بهتر و رسیدن به نقطه‌ای است که خدمات و ایده‌های خود را در مقیاس جهانی عرضه کند . در کنار تیم‌های جوان خود از مشاورین باتجربه راهنمایی بگیرد تا به کاربران در سرتاسر جهان خدمات‌دهی نماید.

قله‌های پیش رو هیچ ترسی برای مبتکران جوان پویا ایجاد نمی‌کند، چراکه می‌داند از پس این فراز و نشیب‌ها، قله‌های به‌مراتب سخت‌تر و مرتفع‌تر را پیش روی خود خواهد داشت. تا بینهایت فاصله برای ما کم است.

مبتکران جوان پویا با بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی و غیراقتصادی کشور در حال همکاری می‌باشد. این پشتیبانان شامل شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی-پژوهشی، ارگان‌ها و نهادهای دولتی می‌باشند و بسیاری از مشاغل و کاربران دیگر را نیز شامل می‌شود . تا پایان اسفندماه ۱۳۹۷ بیش از هزاران نفر ، به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم از خدمات هولدینگ مهندسی مبتکران جوان پویا استفاده می‌کنند و مبتکران جوان پویا خدمت‌رسانی به هم‌وطنان را برگی از افتخارات خود می‌داند.

[/single_tab][single_tab title=”خدمات ما” tab_id=”1566909077792-5″]

هولدینگ مهندسی مبتکران جوان پویا از سه تیم اصلی آلفا، بتا و گاما تشکیل‌شده است که خدمات خود را ارائه می‌دهد. تیم آلفا از مهندسین و متخصصین جوان و ماهری تشکیل‌شده است که مسئولیت طراحی و توسعه پروژه‌ها را به عهده‌دارند.در تیم بتا تمام بخش‌های مختلف پروژه‌ها توسط مشاورین باتجربه مورد تحلیل و آنالیز قرار می‌گیرد و در انتها پروژه توسط تیم متخصص گاما به اجرا و ساخت می‌رسد.

مهندسین در زمینه‌های مختلفی ازجمله مهندسی هوافضا، برق، مکانیک، پله برقی‌و‌آسانسور، کامپیوتر در تیم‌ها مشغول به فعالیت هستند.

زمینه های اصلی فعالیت مبتکران جوان پویا :
 • انجام پژوهش های صنعتی
 • اجرای پروژه‌های مهندسی در حوزه مهندسی مکانیک
 • راه اندازی خط تولید کارخانه
 • طراحی تاسیسات آپارتمان، مراکز صنعتی، موتورخانه
 • اجرای تاسیسات آپارتمان، مراکز صنعتی، موتورخانه
 • طراحی و اجرای تاسیسات گاز
 • طراحی و اجرای آسانسور و پله برقی
 • مدلسازی سه بعدی و اجرای مدلسازی
 • مهندسی معکوس و ابرنقاط  و …
 • برندسازی و تبلیغات
 • ثبت اختراع
 • طراحی سایت

متخصصین ما می‌توانند شما را در انجام پژوهش‌های صنعتی یاری کنند و تا اتمام پروژه در کنار شما باشند.اگر در فکر راه‌اندازی خط تولید کارخانه خود هستید کافی‌ست برای ما تیکت ارسال کنید و کارها را به ما بسپارید تا برایتان به انجام برسانیم! مهندسین مکانیک مبتکران جوان پویا آماده اجرای پروژه‌های شما هستند. اگر صاحب شرکت تجاری، مهندسی و…هستید و به دنبال مطرح کردن شرکت خود هستید مبتکران جوان پویا با برند سازی و تبلیغات برای شرکت شما، شمارا به هدفتان می‌رساند.

هولدینگ مبتکران جوان پویا پذیرای ایده‌های نوین شماست و شمارا تا زمان ثبت ایده و اختراع همراهی می‌کند.

تیم‌های مبتکران جوان پویا فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه‌های طراحی‌ و اجرای تأسیسات آپارتمان، مراکز صنعتی، موتورخانه‌ها و همچنین طراحی و اجرای تأسیسات گاز داشته‌اند و پروژه‌های موفقی را به انجام رسانده‌اند. طراحی و اجرای آسانسور و پله‌برقی نیز از مهم‌ترین تخصص‌های تیم ماست.

داشتن یک سایت،بهترین و مهم‌ترین راه برای معرفی برند یا محصول و یا حتی تخصص شما در سطح کشور و بین‌الملل است. مبتکران جوان پویا طراحی سایت را از صفرتا صد  (SEO ، Backend ، Frontend ) انجام می‌دهد.

از دیگر فعالیت‌های مهم مبتکران جوان پویا می‌توان مدل‌سازی سه‌بعدی ، اجرای مدل‌سازی و مهندسی معکوس-ابرنقاط را نام برد. اما فعالیت‌های ما محدود نیست و به دنبال کسب دانش جدید و مهارت‌های جدید هستیم.

[/single_tab][/ult_tab_element]