منابع آموزشی تحقیقاتی برای همه محققان

  1. خانه
  2. معاونت آموزش
  3. منابع آموزشی تحقیقاتی برای همه محققان

از آنجایی که هر کارآموز در بدو ورود به شرکت نیاز به دانش‌های حداقلی برای انجام کار مربوطه دارد، شرکت مبتکران جوان پویا با تهیه و تنظیم محتوای یونیک، سعی در برطرف‌سازی این نیاز نموده‌ است.

محتوای بارگذاری شده در این صفحه، توسط تیم تولید محتوای شرکت مبتکران جوان پویا، به‌صورت کاملا حرفه‌ای و منطبق با نیاز اصلی کارآموز تهیه و تنظیم شده است. دلیل این امر این است که کاربر بتواند بدون از دست‌دادن زمان و با اندکی تامل و مطالعه، به سطح مورد نیاز خود برسد.

سطح این محتوا بسیار ساده و روان بوده و میانگین زمان مورد نیاز برای گذراندن کامل این دوره با احتساب مطالعه متون، دو روز می‌باشد که در مقایسه با دوره‌های موجود در سایر سایت‌ها، زمان بسیار کوتاهی است.

لازم به‌ذکر است این مجموعه جهت ورود به دوره کارآموزی شرکت طراحی شده است؛ به‌عبارتی این دوره پیش‌مقدمه‌ای است جهت ورود به دوره کارآموزی شرکت مبتکران جوان پویا. 

اما نگران نباشید! ما برای زمان و انرژی شما ارزش قائل هستیم. شما می‌توانید همزمان با گذراندن این دوره، رزومه خود را نیز برای ما ارسال کنید. همکاران ما به‌طور همزمان آن را بررسی نموده و نتیجه را برای شما ارسال می‌کنند.

نکته قابل توجه این است که شما عزیزان در هرجایی که مشغول به فعالیت شوید نیاز دارید تا این موارد را مطالعه نمایید. ما افتخار می‌کنیم که توانسته‌ایم این خدمت را به شما ارائه دهیم.

تا بینهایت فاصله برای ما کم است!

مبتکران جوان پویا