فرم‌ها-فرم تحویل اطلاعات سایت به مشتری

 

فرم تحویل اطلاعات سایت چیست؟ 

 

زمانی که یک پروژه طراحی سایت را با موفقیت به پایان می‌رسانید، وقت آن می‌رسد تا اطلاعات مربوط به پروژه و همچنین دسترسی‌های مورد نیاز برای مدیریت سایت را در اختیار مشتری قرار دهید.

اما چطور این کار را انجام می‌دهید و چه اطلاعاتی را باید در اختیار مالک سایت یا به‌عبارتی مشتری خود قرار دهید؟

در ابتدا باید درنظر داشته باشید که در پروژه مورد نظر، شما چه خدماتی ارائه کرده‌اید و پروژه در چه سطحی در اختیار شما بوده است. این موضوع در بخش سوالات طراحی سایت مطرح می‌شود که پیش‌تر به آن پرداخته شد.

شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه و دریافت فایل سوالات، قبل از انجام پروژه سطح درخواست و انتظار مشتری از خودتان را بسنجید تا بتوانید خدمات بهتری ارائه دهید.

چرا باید از فرم تحویل اطلاعات سایت استفاده کنیم؟

پس از انجام پروژه نیاز است تا دسترسی‌های لازم را در اختیار مشتری قرار دهید تا درصورتی که مشتری بخواهد از خدمات پشتیبانی شما استفاده نکند، بتواند سایت خود را مدیریت کند.

برای این کار شما باید لیستی از اطلاعات شامل دسترسی به پنل مدیریتی وردپرس، دسترسی به هاست و دامین و … را در به مشتری تحویل دهید.

بهتر و زیباتر آن است که شرکت شما فرمی با آرم و لوگوی خود تهیه کند؛ اطلاعات و دسترسی‌ها را در آن قرار دهد و فرم را به مشتری تحویل دهد. این کار علاوه بر بالا بردن پرستیژ کاری شما، سلیقه و احترام شما را به مشتری نشان می‌دهد.

ما در این نوشته، فرمی با این ویژگی‌ها تهیه کرده و در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بتوانید با ایده گرفتن از آن، فرم خود را تهیه کنید.برای دانلود آن روی دکمه کلیک کنید.

تا بینهایت فاصله برای ما کم است.

مبتکران جوان پویا

جهت ثبت هرگونه درخواست مرتبط با سایت، می‌توانید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.